Platforma Edukacyjna Bądź Zmianą

cała wiedza w jednym miejscu!

Wszystko wygodnie na jednej platformie dostępne 24/h na dobę!

materiały Video

Nagrania materiałów związanych z rozwojem osobistym w wygodnej formie video.

materiały pdf

Dokumenty z ćwiczeniami oraz moje autorskie e-booki.

DOSTĘP DO GRUPY VIP

Gdzie będę odpowiadać na Twoje pytania oraz Cię wspierać.

dla kogo jest to szkolenie?

DLA OSÓB, KTÓRE:

jakie tematy obejmuje kurs?

PAKIETY

WYBIERZ PAKIET ODPOWIEDNI DLA SIEBIE

SILVER

$47

1 miesiąc

CENA REGULARna

$97
GOLD

$197

pół roku

cena
regularna

$ 488
VIP

$497

rok

cena
regularna

$ 988


BEATA MARCINIAK

Dyplomowany i certyfikowany life&business coach (po studiach na SGH i certyfikacji w międzynarodowym instytucie coachingowym ICI) oraz trenerem międzykulturowym (Michigan University).

Pomagam ludziom przejść przez proces zmian, tak by mogli być szczęśliwi, by realizowali swój potenciał oraz działali w sposób skuteczny, zgodnie ze swoimi wartościami.

Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oraz treningi międzykulturowe dla ekspatów, oraz procesy coachingowe indywidualne i grupowe.

Jestem autorką 3 książek „Zmiana niejedno ma imię” o zmianach w życiu człowieka.

Inspiruję i motywuję do zmian lepszych niż dobre.

OPINIE O MNIE

Beata to człowiek-otwieracz! Otwiera serce, umysł i ciało. Inspiruje, wspiera i uczy. Coach - nie magik, szarlatan ani inny cudotwórca. Coach - Towarzysz w zmianie, z szacunkiem do drugiego człowieka. Daję 10 punktów na 5.
Aleksandra kosman
Beata jest niesamowitym coachem od zmian osobistych. Mozna by nawet rzecz ze wychodzi z pomoca naprzeciw potrzebujacemu, wystarczy tylko "poprosic". Jej wszelakie materialy ktorymi dzieli sie czy to na mediach spoleczniosciowych czy w Naszym Radio, sa bezcenne! Dziekuje Tobie Beatko za chec dzielenia sie z innymi!
NATALIA FERENS
Beata Marciniak to wspaniała kobieta, która przyciąga nietuzinkowych ludzi i inspiruje do rozwoju osobistego. Książka "Zmiana niejedno ma imię" jest tego najlepszym dowodem. Każde spotkanie z Beatą to uczta duchowa!
anna kosman
Beatka jest wspaniała, bardzo ja polecam. Można dużo się od niej nauczyć, jest wzorową osobą.
Magdalena Domańska Gąsienica
Beatko tak mi pomagaja twoje poranne poradniki ustawic sie wlasciwie I zbalansowanie na caly dzien ze cos niesamowitego. Dziekuję Ci moja Ty czarodziejko
AGNIESZKA SZYMANIK
Beatę cenię za serdeczne ciepło i wiedzę coachingową którą stosuje ona niezauważalnie i skutecznie jednocześnie . Po każdym naszym spotkaniu odrastają mi pióra na skrzydłach mocy i ciemna noc rozświetla się gwiazdami możliwości .
Swietłana Listopadska

Copyright © 2020 kursy.beatamarciniak.pl